CEO Mesajı

CEO Gökhan TEZSEZER Tam Hangers, Türkiye'de hazır giyim sanayinin parladığı 1980’li yılların hemen öncesinde İstanbul'da kuruldu. Firmamız, ekonomik anlamda her türlü stratejik değişime hızla adapte olarak ve teknolojik ilerlemeye öncülük ederek sürekli kendini geliştirdi. Tam Hangers müşteri memnuniyetini her zaman en önemli öncelik olarak belirledi ve bugün, plastik askı imalatı ve satışı üzerine sadece Türkiye’de değil, uluslararası düzeyde uzmanlaştı.

İstanbul’da bulunan 100’ü aşkın enjeksiyon makineli üretim hattımız ve eğitim programları ile sürekli kendini geliştiren 600’ü aşkın deneyimli kadromuz ile ülkemizin, tüm Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinin askı ihtiyacının önemli bir bölümünü kusursuzca karşılamaktayız. Her gün artan stratejik ortaklarımız ve distribütör ağımız ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Tam Hangers, yaklaşık 40 yıllık başarı hikâyesi ile gelecekte de Türkiye’nin gurur duyduğu pozisyonunu sürdürmek için çalışmalarına devam etmektedir. Perakende sektörüne yön veren büyük ve küçük binlerce memnun müşterisine sunduğu yüksek hizmet kalitesi, sürekli devam eden ürün geliştirme çalışmaları, sektöre yön veren yatırım girişimleri ve elbise askısı imalatı-satışı konusunda güvenilirliği ve kalitesi ile Tam Hangers, plastik askı konusunda akla gelen ilk isim olmaya devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla,
Gökhan Tezsezer / CEO