Kalite Politikamız ve Belgelerimiz

Plastik Elbise Askısı Sektöründe gelişen yeni teknolojiyi takip ederek, müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunan TAM HANGERS; kendi çatısı altında olan her şeyin değerli olduğunun ve korunması gerektiğinin bilinci ile;

TAM HANGERS, mümkün olan en düşük maliyetle ve en yüksek kaliteyle üretilmiş, gelişen çevre teknolojilerine uygun, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan güvenilir ürünler ve hizmetler sunmaktır.

TAM HANGERS Kalite Yönetim Sistemi’ni Kanunlara, Yönetmeliklere ve Standartlara uygun olarak dizayn etmiştir.

TAM HANGERS ürün ve hizmet kalitesindeki sürekliliği, teknolojiye paralel olarak değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak belirlenmesiyle ve karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincindedir. Bu sebeple, TAM HANGERS’da tasarım ve üretim faaliyetlerine büyük önem verilir. Yeni ürün tasarımında ya da yapılan tasarım değişikliklerinde çevre teknolojilerindeki gelişmeler, kanunlar, yönetmelikler ve standartlar göz önüne alınarak, ürünün güvenilirliği hatasız olarak sağlanır.

TAM HANGERS’ın faaliyetlerindeki ana prensip sürekli eğitimi ve gelişimi sağlayarak ilk seferde doğruyu yapmak, böylece firmanın rekabet gücünü ve pazar payını arttırmaktır. Bu amaçla TAM HANGERS tedarikçilerini özenle seçer ve değerlendirmeye tabi tutar.

TAM HANGERS üretim süreçlerindeki kontrol noktalarını tespit ederek uygunsuzluklar için önleyici sistemler geliştirir. Mevcut veya muhtemel uygunsuzlukların giderilmesinde ve önlenmesinde, düzeltici ve önleyici faaliyetlerde bulunarak kalitede sürekliliği sağlar.

TAM HANGERS sürekli gelişim hedefinin en önemli ve değerli kaynağı olarak gördüğü çalışanlarına, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan ürün ve hizmetlerin, en etkili şekilde sunulması için eğitimler verir.